Změna svozu komunálního odpadu od července 2022

Email: ouhriskov@iol.cz již není v provozu

Veřejná sbírka Na pomoc rodině postižené požárem čp.69 Hříškov

Velký  požár rodinného domu v naší obci v nás probudil solidaritu, soucit a chuť pomáhat. Slíbili jsme rodině pomoc formou veřejné sbírky, která je aktivní. Své finanční příspěvky můžete zasílat na účet vedený u Komerční banky, číslo účtu 123-2796130247 / 0100. Rodina Havlových Vám děkuje za pomoc.

 

Vážení spoluobčané,  

velký  požár rodinného domu v naší obci v nás probudil solidaritu, soucit a chuť pomáhat. Slíbili jsme rodině pomoc formou veřejné sbírky, která je už nyní aktivní. Své finanční příspěvky můžete zasílat na účet vedený u Komerční banky, číslo účtu 123-2796130247 / 0100. Rodina Havlových Vám děkuje za pomoc.

Jedná se transparentní účet zřízený pro potřeby veřejné sbírky, která byla vyhlášena v souladu se zákonem.Účet můžete ověřit na stránkách Komerční banky, www.kb.cz                                                                                priloha_836189594_0_06-osvedceni-obec.pdf (396.88 kB)

 

Datum vložení: 1. 3. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 1. 3. 2021 20:34
Autor: Správce Webu

Obec Hříškov se nachází v Ústeckém kraji 12 km jihovýchodně od Loun. Je tvořena třemi místními částmi – Hříškov - Hvížďalka - Bedřichovice. Obec leží v nadmořské výšce 390 m, má rozlohu 1 024 ha a 410 obyvatel. Na území obce zasahuje Přírodní park Džbán a nadregionální biocentrum Pochválovská stráň. První dochovaná písemná zmínka o obci je z roku 1318. Název Hříškov vznikl od osobního jména Hřech a ves měla až do zrušení poddanství pět vrchností.
Díky své poloze na hřbetu Džbánské plošiny s klesajícím terénem směrem k městu Louny poskytuje překrásné panoramatické výhledy na České středohoří, Mosteckou pánev i vzdálený masiv Krušných hor. Obcí vede ze severu na východ cyklotrasa a výlet do obce a okolních lesů lze spojit s procházkou lipovou alejí se dvěma menhiry nebo návštěvou nedostavěného gotického chrámu v Panenském Týnci.

 

​​Kde nás najdete?